Ya göndereceğiz ya kendi ayrılacak

Ya göndereceğiz ya kendi ayrılacak

Ya göndereceğiz ya kendi ayrılacak


Yeni haftanın başında açıklamalar yapmadan önce bir özet çıkartalım. Lige en iyi olarak hazır olan kulüp Galatasaray, Fenerbahçe hücum oyuncusu transferi yapmak zorunda, Beşiktaş'ın sistemsel sorunları devam etmekte kesinlikle bir 10 numara almak zorunda. Trabzonspor; Hamşik'in gitmesinin ardından yapısını değiştirmiş ve tekrardan dengeyi yakalamıştı. Bu da Hamşik gelinceye kadar onun yerini doldurabilecek olan bir futbolcu almak.
Antalyaspor, Alanyaspor, Başakşehir, Adanademirspor ve Konyaspor üst sıralarda kendini gösterecek güçte ve motivasyona sahip takımlar.

Sivasspor, Gaziantepspor ve Giresunspor orta şekerli olmak üzere, Ümraniyespor ligin yeni bir rengi olmak istiyor. İstanbulspor ilk haftanın en kötüsü olarak göründü hepimize. Hala alt liglerde oynayan bir kulüp gibilerdi. En acilinden toparlanmaları gerekiyor. Ankaragücü ve Kayserispor için de aynı şeyler geçerli. TESİS YOK PİRLO NE YAPSIN? Karagümrük göçebe hayatın zorluklarını çeken bir takım. Çalışabilecekleri bir tesis bile yok. Bu şartlarda, Pirlo olanlara rağmen istikrarını bozmadı. Karagümrük izlememiz çok zor. Kasımpaşa daha özel bir duruma sahip. 4-0 yenildiler fakat aynı şekilde de kazanabilirlerdi de. Spor Toto Süperlig maç yayınları sitemiz stadyumtv3.com altyapısından izleyebilirsiniz. Belli bir potansiyelleri var tabi ki de ellerinden geleni yapmaları gerekli. Şimdi gelelim Beşiktaş'ın hal ve gidişatına. O da o kadar iyi değil. Kayserispor ligin en zayıf halkarından birisine sahip, tek transfer bile yapamadılar. Beşiktaş böyle bir takımı, yenerken bile çok zorluk çekti. Bu olayın sorumlusu Valerien İsmael'in, başta Ghezzal ve Muleka olmak üzere futbolculara, oyun karakterlerinin haricinde pozisyonlara sokması. Ghezzal bir süre sonra, "taktikmaktik yok " söyleyerek kendi bildiğini yaptı. Ve takımını kazandırdı. Fakat her zaman şans Beşiktaş'tan yana olmayabilir. Acilen köklü değişikliklere ihtiyaç var.

×